www.bajkowamigawka.pl

Realizujemy na zlecenie sesje indywidualne, reklamowe i wizerunkowe, a także fotoreportaże z wydarzeń. Pracujemy na terenie całej Polski!

Zachęcamy do współpracy placówki edukacyjne - szkoły i przedszkola. W ramach realizacji fotograficznych w instytucjach edukacyjnych oferujemy atrakcyjne pakiety cenowe oraz zdjęcia w bardzo atrakcyjnych cenach. Dostępne pakiety w albumach pamiątkowych.

 

Ateliery fotograficzne

Organizujemy mobline ateliery fotograficzne z wydrukiem i obróbką zdjęć na miejscu. Jest to doskonała atrakcja dla osób szukających kreatywnych rozwiązań eventowych.

 

Nowość w PL - labolatorium fotograficzne

Jedyny w PL mobilne centrum reklamy, w ramach atrakcji eventowych jesteśmy w stanie zapewnić produkcję gadżetów na evencie z podobizną uczestników. Jesteś zainteresowany tym innowacyjnym rozwiązaniem, napisz do nas lub zadzwoń.

 

 

Sesja z laureatką konkursu na twarz marki Dermahair

Sesja hotelowa


 

Biznesowo

 

 

 

 

Sesja marki Dermahair


Sesja palarnia kawy


Sesja kawiarnia


Sesja miltaria

 

 

 

Portretowo

 


Sesja Hotel Rezydencja

 

 

  

Sesja garniturowa- marka Lebelt Suits


Sesja dla marki 3-stu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fotografia reklamowa, fotograf na ślub, fotograf ślubny, fotoreportaż, sesje kobiece, sesje noworodkowe, sesje w plenerze, fotograf do szkoły, fotograf do przedszkola, fotograf na imprezę firmową, stand-up, standuper, producent gadżetów reklamowych, kubki z logo, kubki z twoim imieniem, gadżety na ślub, upominki dla gości weselnych, gadżety firmowe, śmieszne gadżety, pisanie tekstów na zlecenie, copywriting, usługi szkoleniowe, organizacja warsztatów, organizacja atrakcji na dożynki, organizacja dożynek, organizacja konkursów, organizacja majówek, fotograf, fotorelacja, organizacja imprez plenerów, wynajem animatorów, gadżety dla gości weselnych,

 

 
BACK FORWARD